Atsiliepimai

Kas man labiausiai įsiminė ir patiko dirbant su dizainere, tai, kad ji labai greitai perprato mano norus ir įsivaizdavimą, kokių namų aš noriu. Kartais net atrodė, kad ji lyg skaito mano mintis, iš pusės žodžio mane supranta ir profesionaliai pataria. Visuomet pateikia kelis variantus, atitinkančius kokybės ir kainos santykį, iš kurių galėdavau pasirinkti labiausiai man priimtiną. Labai dėmesinga, paslaugas atlieka žaibiškai ir kokybiškai, visuomet laikosi apibrėžtų biudžeto rėmų.

Kristina

Kadangi dažnai pritrūkdavo laiko, o dar labiau – noro, važinėti po parduotuves ieškant medžiagų ir įrangos buto interjerui, greičiausiai mano dviejų kambarių butas ir šiandieną būtų tik pusiau įrengtas (įrengta buvo tik virtuvė ir svetainė, be šviestuvų ir tik su būtiniausiais baldais), jei ne dizainerė… Ji man buvo išsigelbėjimas!J Dizainerė atsižvelgė į visus mano norus bei pageidavimus ir po keleto mėnesių jau turėjau įrengtą vonią, koridorių ir miegamojo kambarį su baldais ir šviestuvais visose patalpose. O kur dar malonios interjero smulkmenos: pagalvėlės, užtiesalai, veidrodžiai ir pan. Rezultatu labai džiaugiuosi. Juk daug maloniau grįžti į jaukius namus :)

Rūta

Panagrinėjusi internete ir žurnaluose  butų interjerus, nutariau pati kurti savo buto interjerą. Su meistru aptarusi elektros planą, sienų dažų spalvas, plytelių išdėstymą,  buvau lyg ant sparnų. Mintyse jau regėjau savo jaukų butą. Užplūdo pasididžiavimas savimi.

Pirmosios nesėkmės pasirodė sustačius baldus. Akis badė  mano klaidingai nurodytos vietos šviestuvams. Niekaip negalėjau suprasti, kodėl buvo nejauku. Pasiguodus draugei, ji rekomendavo interjero dizainerę.

Teko iš naujo kai kur patraukti elektros laidus, prakapojus tinką, pakeisti kai kuriuos šviestuvus. Pertvarkytas apšvietimas labai jaukiai sušildė namus, išryškino paveikslus, atskleidė baldus.  Pakabinus atitinkamus prožektorius, sienose sušvito šešėlių figūros. Buvau labai dėkinga dizainerei, kad ji ištaisė mano klaidas. Jos praktiški patarimai leido man talpiai sukrauti daiktus, neužimant daug vietos. Labai patiko netikėti sprendimai su veidrodžiais. Jie didino erdvę, kartu atspindėdami gražias interjero detales, vaizdus pro langus.  Net negalėjau įsivaizduoti, ką galima padaryti su veidrodžiais, sukabinus juos tinkamose vietose.

Agnė

Pirmą kartą akis į akį susidūrus su statybomis, buto įrengimu nuo a iki z, sunku nepasimesti. Džiaugiamės, kad dizainerė labai palengvino šią naštą savo patarimais ir idėjomis.Jos patirtis pravertė, įgyvendinant kiekvieną buto įrengimo etapą, o Donatas padėjo išvengti kai kurių neracionalių sprendimų, projektuojant korpusinius baldus. Niekada negalėjome pagalvoti, kad kartais kiekvienas centimetras svarbus, o net ir gražiausi interjerai iš žurnalų puslapių slepia daug kompromisų.

Justas ir Dovilė

Butas įrengtas pagal visas mados tendencijas. Dizainerė panaudojo įdomią šaltų spalvų gamą. Dominuoja pilki, balkšvi, rusvi atspalviai. Butas iki detalių išieškotas, apgalvota kiekviena smulkmena. Racionaliai panaudotos erdvės. Žavi nestandartiniai spendimai baldų gamyboje. Kadangi esam jauna moderni šeima, nuomai rinkomės butą pagal įdomų, nestandartinį dizainą.

Rasa